Bookings and Financial Terms

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.filopark.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
 www.filopark.com sitesinin tüm hakları Mekes Turizm A.Ş.'e aittir. 

www.filopark.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, filopark'ın yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda,
filopark'ın ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
1. www.filopark.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder.

2.Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur.

3.Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

4.www.filopark.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan filopark sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.


Kullanıcıların
www.filopark.com 'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.filopark.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar,  www.filopark.com Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur.

Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.filopark.com sitesinin sahibi filopark'ın entellektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği :
-www.filopark.com aracılığı ile alişveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır.

-Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

-Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır.

-Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu , kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup , uluslarası bir standarttır.

- www.filopark.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Kullanıcı  www.filopark.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

 


1.İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi filopark'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. filopark, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. filopark'ın, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

3. filopark web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. filopark'ın web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve filopark'ın WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

filopark işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

filopark, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, filopark link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı filopark dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı filopark'dan  bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, filopark bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. 

filopark bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatına bağlayabileceği gibi, filopark'ın uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

filopark Web Sitesi’nin sahibi MEKES A.Ş.dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu filopark'ın ya da filopark'ın lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. filopark önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

filopark, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. filopark, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile filopark'un kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

Bu sitenin kullanım şartları ile getirilen hükümlerin hiç biri, detayları "Müşteri Satış Sözleşmemizde" düzenlenen ölüm ve yaralanma durumundaki sorumluluklarımızı ortadan kaldırmaz ya da sınırlamaz.

Kullanıcı  www.filopark.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

-www.filopark.com ile nispeten daha pahalı olan paket tatil programları yerine, kendinizin keşfedeceği yeni yerlerde unutamayacağınız bir tatil programı hazırlayabilirsiniz.

-www.filopark.com üyelerine özel avantajlardan ve indirim kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

-Birden fazla tatil alışverişi yapan www.filopark.com üyeleri için özel çekiliş hakları ve size özel daha avantajlı indirimler kazanabilirsiniz.

-www.filopark.com üzerinden , gitmek istediğiniz yöreye, konaklamak istediğiniz tesis türüne, konaklama şekline yada arzu ettiğiniz fiyat aralığına göre tesis araması yapabilirsiniz..

-Tesisler, turlar hakkında çok daha  detaylı bilgi alabilir  ve detaylı özelliklerini öğrenebilirsiniz.

-Zengin fotoğraf albümleri sayesinde ilgilendiğiniz tesisleri fiziki olarak da tanıyabilirsiniz.

-www.filopark.com üyelerine özel fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

-Arzu ettiğiniz tesisleri favori listenize ekleyerek daha sonra kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

-Sitenin kolay kullanımı sayesinde arzu ettiğiniz bilgilere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

-Üyelerimizin oylamaları ve yorumlarını görüp, tatil seçimleriniz için tarafsız bakış açılarını değerlendirebilirsiniz.