Kredi Kart Zorunlugu

En Az 1.000 TL limitli Kredi Kartı Zorunlulu Vardır.

Sürücü Belgesi ve Yaş

B,E,ED,J,K,KD,KA grubu araçlar için 21 yaş ve en az 3 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm grup araçlar için 26 yaş ve en az 5 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip kişiler FiloPark ın oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilir.

Kiralama Türleri ve Fiyat

Sınırsız Km: Gün başına ücret ödenir. Katedilen km. için ayrıca ücret ödenmez. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi (yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dahildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir.

Ödeme

Ödemeler kiralama başlangıcında FiloPark tan gelen Voucher belgesi ile yapılır.

Kasko ve Hırsızlık

Sigortaları Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen 25,000 TL ve 70,000 TL ye kadar olan maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Kiralama başlangıcında ilgili sigorta primlerinin kabul edilip ödenmesi halinde bu sorumluluk ortadan kalkar. Ancak, aracın, alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporlarının en yakın FiloPark ofisine ulaştırılmaması halinde, kiracının hasar sorumluluğu devam eder. Araç Hırsızlık Sigortasının geçerli olabilmesi için, hırsızlık olayı ile ilgili polis raporunun alınması, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde en yakın en yakın FiloPark bürosuna teslim edilmiş olması gerekir. Aksi halde, kiracının çalınma/kaybolma ile ilgili tüm maddi kayıplardan sorumluluğu devam eder.