İstanbul Araç Kiralama

Rent A Car

İstanbul Oto Kiralama

YEPYENİ BİR ARAÇ KİRALAMA DENEYİMİ FiloPark Rent A Car internet sitesine hoşgeldiniz!

www.filopark.com anasayfamızdan rezervasyon yapmak hem çok kolay hem de güvenli. Araç kiralama sihirbazımız kolayca araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra e-posta ile rezervasyon onayınızı alır, kiralama yapacağınız ofisimiz ve kiralamanız hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz.

Araç kiralama rezervasyonlarınızda FiloPark Rent a Car’ın getirdiği en önemli yenilik, rezervasyon yaptırdığınız kiralık aracımızın belirtilen marka ve modeli ile adınıza ayrılmış olmasıdır.

KİRALIK ARAÇ FİLOMUZ FiloPark Rent a Car’ın araç filosu tamamı yılda en az 2 kez yenilenen, son model dizel Ford, Hyundai, Fiat ve Mercedes markalı araçlardan oluşur. Kiralık araçlarımızın en önemli özelliği her zaman yeni olmalarıdır; Dizel otomatik araç seçeneklerimiz hemen hemen tüm araç segmentlerinde mevcuttur. Filomuzda kiralık farklı marka ihtiyaçlarınızdan başlayarak, kiralık lüks araç taleplerinizi de en uygun koşullarla karşılayabilirsiniz. ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI FiloPark Rent a Car’ın kiralık araç sektörüne getirdiği diğer bir yenilik ise araç kiralama fiyatlarımızın tüm sigortalar dahil olarak sunulmasıdır; sürpriz bir maliyet ile karşılaşmazsınız. HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA FiloPark Rent a Car, kendi markası ile tüm Türkiye’de hizmet veren yerli bir araç kiralama markasıdır. Başta havalimanı araç kiralamaları olmak üzere şehir ofislerimiz ile de hizmetinizdeyiz. Kayseri havalimanı araç kiralama , İstanbul Yeşilköy, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı rent a car ofisimiz yanısıra; Bodrum, Eskişehir, Antalya, Kayseri araç kiralama havalimanı araç kiralama , Trabzon, Artvin, Diyarbakır, Erzurum, Sivas Havalimanı, Dalaman ofislerimizden güvenle araç kiralayabilirsiniz.

İstanbul Rent A Car

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA FiloPark Rent a Car internet sitesinden araç kiralayabileceğiniz gibi, bize 0554 845 99 90 no’lu çağrı merkezimizden de ulaşarak güvenli ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. İster bir günlük, ister haftalık veya aylık rent a car ihtiyaçlarınızsa sadece www.FiloPark.com üzerine bir tıkla hem kaliteli hem ucuz yepyeni bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.


Araç Kiralamadaki Park Noktanız! | İstanbul Araç Kiralama
İstanbul Şoförlük Hizmeti
İstanbul Havaalanı Transfer
İstanbul Filo Kiralama
İstanbul Yıllık Kiralama
İstanbul Otel Transferi
İstanbul VIP Transfer
İstanbul VIP Şoförlük Hizmeti
İstanbul Navigasyon Cihazı
İstanbul Bebek Koltuğu
İstanbul Mini Hasar Sigortası